הפייה פיברולינה-נחמה

הפיה נחמה

הנה סיפור שחיברתי ואיירתי לחברתי הטובה במטרה לעודד אותה, לאחר ששיתפה וסיפרה לי על "ידידתה המאתגרת – פיברומיאלגיה".

פיברולינה-נחמה, היא פייה טובה של צבעים ושמחה. היא ההפך מבת דודתה פיברו או כפי שרבים מכירים אותה בשמה המלא פיברומיאלגיה, שהיא פיית הכאב. כן, בסיפורים כמו בסיפורים, יש פיות מכל הסוגים.

יש אנשים שרואים כוכבים שמסנוורים אותם כל כך, עד שהם לא יכולים יותר לראות, זה קורה כשפיברו מגיעה אליהם לביקור. כשהיא מגיעה אלי, אני מתחילה לראות צבעים שונים כאלו שהם לא שמחים ולא צבעוניים, צבעים כהים מלוכלכים. באותם הרגעים, להפתעתי גיליתי שאני רואה פייה קטנה. הייתי צריכה להתרכז ולנשום כדי לראות ברור ולהיות מסוגלת לשאול אותה; מי את ואיך קוראים לך? אני פיברולינה נחמה ואני מגיעה אליך דרך שביל התקווה. תראי מה אני יכולה לעשות עם הצבעים שאת רואה, היא התחילה להסתחרר מול עיני ומידי פעם השתנו הצבעים של הבגדים שלה, הכנפיים  ושאר האביזרים שהיו לה. זה היה יפה ומהפנט.

בכל פעם שבת דודתה פיברו באה לבקר אותי (וזה קורה הרבה), אני מתחילה לראות את הצבעים הכהים והמלוכלכים. אני לא תמיד יודעת כמה זמן עובר אבל תמיד ממש כמו קסם, מופיעה פיברולינה-נחמה עם הצבעים היפים והשמחים שלה. לפעמים כשאני לא מבחינה שהיא היגיעה, מתחילים צבעיה להשתנות לצבעים יותר קודרים וכהים ומלוכלכים מאוד, כשזה קורה, היא מנפנפת בכנפיה וידיה מתמלאות בנקודות אור בצבעים שונים, איתם היא מקשטת את בגדיה וכנפיה כך שהצבעים הכהים והמלוכלכים פתאום יותר עליזים ושמחים. באותם רגעים כשהיא עושה זאת, אני מבחינה בה ויודעת  שהיא לידי. זה הרגע שאני יודעת שבת דודתה עוזבת אותי…עד לפעם הבאה. ואני יודעת, שבכל פעם שפיית הכאב תגיע אלי, לא הרבה זמן אחריה, תגיע משביל התקווה גם פיברולינה-נחמה.